e-mail: druk@jand.com.pl, 93-574 Łódź, ul. Radwańska 65

tel. 42 633 14 28, tel. 691 484 150

PIECZĄTKI NA POCZEKANIU

Szanowni Państwo!

Nasza firma istnieje od 1989 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości i wszelkiego rodzaju pieczątek. W ofercie mamy automaty samotuszujące takich firm jak Trodat, Wagraf, Modico, Shiny i Colop. Jesteśmy firmą rodzinną oraz posiadamy wysokiej klasy urządzenia, co umożliwia nam stałe utrzymywanie wiodącej pozycji w Łodzi pod względem ilości klientów przez nas obsługiwanych. Od kilku lat wytwarzamy cieszące się dużym powodzeniem pieczątki beztuszowe na japońskiej technologii SUN-STAMPER w oprawkach MODICO i WAGRAF.

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą cieszącego się wysokim uznaniem wśród klientów oprogramowania do wystawiania faktur i prowadzenia firmy z serii Faktura iBiznes (wcześniej Faktura inVista).

Od wielu lat działamy także w branży informatycznej i oferujemy doradztwo, projektowanie, budowę, instalację witryn i sklepów internetowych wraz z systemem CMS (czyli prosty w obsłudze system zarządzania treścią przez personel nietechniczny).

Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze witryny doradzimy wybór odpowiedniej, łatwej do zapamiętania domeny, zaproponujemy serwer (czyli miejsce na umieszczenie plików witryny tzw. hosting), zgłosimy do pozycjonowania w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych. Zapewniamy szkolenie w zakresie samodzielnego zarządzania stroną, aby jej aktualizacja przebiegała szybko łatwo, przyjemnie i bezproblemowo.

W reprezentowanej przez nas branży szczególnie ważne jest zaufanie Klienta do naszej solidności, rzetelności i fachowości. Na przykład wykonania pieczęci firmowej lub imiennej nie można powierzyć firmie wybranej przypadkowo. Tylko solidna, dbająca o swoje imię firma gwarantuje Państwu dokładne wykonanie Waszego zlecenia i pewność, że tylko Wy będziecie posługiwać się zamówioną pieczątką. Wykonujemy pieczątki samotuszujące oraz tradycyjne, pieczątki ze znakami firmowymi, okolicznościowe, opracowujemy znaki firmowe /logo/, odtwarzamy znaki firmowe z dostarczonych materiałów, skanujemy dokumenty, drukujemy, laminujemy itp. Oferujemy również wykonanie wizytówek, papierów firmowych, ulotek reklamowych, laminowanie dokumentów itp.

Projektujemy i drukujemy wszelkiego rodzaju druki reklamowe: ulotki, foldery, wizytówki, kalendarzyki tzw. "listkowe o wymiarach karty kredytowej", wizytówki imienne, firmowe, kalendarze z nadrukiem reklamowym, bloczki zwykłe i samokopiujące. Wykonane prace mogą być ilustrowane fotografiami i innymi obrazami opracowanymi w trakcie projektowania lub dostarczonymi przez klienta. Projekt przesyłamy e-mailem lub przedstawiamy w formie próbnego wydruku na papierze. Na życzenie z dostawą do klienta.

Poprzez stały dostęp do wszelkich nowinek technicznych pojawiających się w naszych branżach, których stosowanie proponujemy naszym klientom, wspólnie tworzymy wizerunek Waszych firm jako nowoczesnych i dbających o każdy szczegół. Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie, faksem lub e-mailem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt. Przy zamówieniu zawsze istnieje możliwość negocjacji cen. Odpowiemy Państwu na wszelkie pytania.

Z poważaniem właściciel firmy Andrzej Skrabek