e-mail: druk@jand.com.pl, 93-574 Łódź, ul. Radwańska 65

tel. 42 633 14 28, tel. 691 484 150

PIECZĄTKI NA POCZEKANIU

 

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW


Nowość: Eco Standard w Nowym Printy Emisja dwutlenku węgla (CO2) w procesie produkcji została zmniejszona aż o 49%, zaś nieuniknione skutki emisji CO2 zostały zrekompensowane przez udział Trodat w rekomendowanych przez organizację WWF® projektach na rzecz ochrony środowiska. Nowe Printy wykonane są w 65% z odzyskanego materiału.
Dostępne kolory:

Pieczątki TRODAT

trodat

Nowa pieczątka Printy zwraca uwagę nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, jest również neutralna dla środowiska. To nasz standard. W porównaniu z poprzednim modelem, emisja CO2 w procesie produkcji została zmniejszona do 49%*. Pozostała emisja CO2 , której nie można było wyeliminować, została zrekompensowana przez udział naszej firmy w projektach na rzecz ochrony środowiska Gold Standard rekomendowanych przez organizację WWF®.

CZYSTA, INTUICYJNA WYMIANA WKŁADKI TUSZUJĄCEJ
Dwa specjalne uchwyty umożliwiają wymianę wkładki tuszującej bez dotykania wkładki z tuszem, co pozwala uniknąć zabrudzenia rąk.

NIEWIARYGODNIE MAŁA I LEKKA
Pieczątka Nowy Printy należy do najmniejszych i najlżejszych pieczątek samotuszujących na świecie. Dzięki miękkim elementom obudowy, pieczątkę trzyma się mocno i przyjemnie.

PRECYZJA POZYCJONOWANIA ODBICIA PIECZĄTKI
Okienko pozycyjne pieczątki Nowy Printy umożliwia dokładne pozycjonowanie odbicia pieczątki. Przezroczyste krawędzie obudowy pozwalają na ustawienie pieczątki w żądanym miejscu.

 

stemple suche

Stemple suche służą do tłoczenia na papierze bardzo trwałego, subtelnego i eleganckiego odcisku praktycznie dowolnego wzoru.
Wytłoczenie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw.
Może zastępować pieczątki tuszowe, jest doskonałym zabezpieczeniem przed skopiowaniem dokumentu.

stempel suchy od 300 złotych brutto

Oferuję stemple okrągłe o śr. 41 lub 51 mm i prostokątne 25x50 mm do papieru o gramaturze do 200g/m2.