e-mail: druk@jand.com.pl, 91-061 Łódź, ul. Nowomiejska 8

tel. 42 633 14 28, tel. 691 484 150

PIECZĄTKI NA POCZEKANIU

 

pieczątki samotuszujące

Automaty samotuszujące szybko stały się najpopularniejszymi pieczątkami z uwagi na prostą budowę, łatwość uzupełniania tuszu, niezawodność oraz nieskomplikowaną technologię wykonania stempla.
Wszystkie gumki do pieczątek wykonujemy metodą laserową (czas wykonania jednej pieczątki ok. 15 minut). Pieczątki wykonane tą metodą zapewniają wysoką jakość odbicia i są trwalsze od tych wykonywanych metodą polimerową. Z chwilą zakupu grawerki laserowej nie wykonujemy już pieczątek metodą polimerową.
Produkujemy pieczątki w automatach samotuszujących firmy WAGRAF, TRODAT, SHINY lub COLOP. Nasi klienci najczęściej wybierają automaty WAGRAF z praktyczną przykrywką. Można u nas dowolnie wybrać z całej gamy wzorów i kolorów oprawek.
Oprócz automatów plastikowych mamy w ofercie automaty metalowe /szkieletowe/, uchwyty zwykłe, pudełka kieszonkowe plastikowe oraz metalowe. Oferujemy tusze do papieru w różnych kolorach, tusze do tkanin, szybkoschnące do metalu i powierzchni gładkich, tusze niewidzialne UV /widzialne tylko pod oświetleniem UV/ itp.
Dysponujemy bogatym zestawem czcionek do wyboru. Specjalizujemy się w tej dziedzinie od 1993 roku, więc posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy w stanie wykonać każdą pieczątkę. Pieczątka może również zawierać dowolne logo firmowe lub inne grafiki wg życzenia klienta. Służymy poradą odnośnie treści pieczątki oraz ustalamy z klientem jej ostateczną szatę graficzną.

linuxpl.com